Szkło laminowne hartowane

  • Home
  • Szkło laminowne hartowane
Żebra szklane

Żebra szklane

Szkło laminowane to materiał o wyjątkowo wysokiej wytrzymałości i trwałości – właśnie dlatego jest często stosowane także do wykonywania elementów konstrukcyjnych budynków. W przypadku wymagających podparcia szklanych fasad i stropów coraz częściej wykonuje się żebra ze szkła laminowanego. Zastosowanie tego rozwiązania gwarantuje zachowanie maksymalnej przejrzystości przy wykonaniu bezpiecznej konstrukcji, przejmującej powstałe obciążenia. Szkło laminowane z powodzeniem pełni swoją funkcję, nie odbierając architekturze wizualnego wrażenia lekkości.

Ściany osłonowe (tzw. druga skóra)

Wykonanie przeszklonej elewacji to bez wątpienia jeden z najskuteczniejszych sposobów na efektowne uatrakcyjnienie fasady nowoczesnego budynku. W tym celu stosuje się zazwyczaj wysoce wytrzymałe, bezpieczne i stosunkowo łatwe w utrzymaniu szkło laminowane. Ściany osłonowe powstałe na bazie tego materiału pozwala nie tylko na zapewnienie budynkowi estetycznego wyglądu i oryginalnego charakteru, ale także na stałą kontrolę parametrów termicznych i akustycznych oraz odpowiedniej przepuszczalności światła do jego wnętrza.

Ściany osłonowe
Schody, szklane stopnie

Schody, szklane stopnie

Szklane stopnie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych schodów, która doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Zastosowanie wytrzymałego szkła laminowanego warstwowo gwarantuje ich konstrukcji wytrzymałość i zapobiega uginaniu się stopni w punktach obciążenia. Estetyczne rozwiązanie z zastosowaniem szkła transparentnego lub barwionego nadaje pomieszczeniom unikatowy charakter i świetnie sprawdza się nie tylko jako jego praktyczna część, ale także elegancki element wystroju.

Daszki szklane, zadaszenia wielkogabarytowe

Zadaszenia wielkogabarytowe i daszki wykonane ze szkła laminowanego to rozwiązanie, które można dziś z powodzeniem połączyć zarówno z nowoczesną, jak i tradycyjną architekturą. Nadające budynkowi lekkości, a zarazem niezwykle wytrzymałe wykonanie łączy w sobie efekt estetyczny, praktyczność i bezpieczeństwo użytkowania, niezależnie od czynników zewnętrznych. Szkło laminowane wykazuje wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, a do tego nadaje elewacji niepowtarzalny charakter. Trwałość materiału gwarantuje, że wykonana konstrukcja zachowa swoje parametry przez lata.

Daszki szklane, zadaszenia wielkogabarytowe
Balustrady szklane

Balustrady szklane

Zastosowanie szkła laminowanego do produkcji balustrad szklanych to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Materiał charakteryzuje się szczególną wytrzymałością na uderzenia. Nawet w przypadku ewentualnych uszkodzeń pozostaje bezpieczny dla otoczenia dzięki ograniczeniu ryzyka skaleczenia przez zastosowanie specjalistycznej folii. Balustrady ze szkła laminowanego są wysoce odporne na wahania temperatur, a do tego nie wymagają specjalistycznej konserwacji – to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na ciekawym efekcie wizualnym bez ponoszenia wysokich kosztów utrzymania.

Poznaj nas lepiej !

37

Lat na rynku

1986

Klientów

27

Nowoczesnych maszyn

Jesteś zainteresowany naszą oferta?

Przejdź do formularza kontaktowego.

Kontakt